Výklad mariášových karet

Zelený král - vzdělaný muž
Hodnotí situaci, takže se na něj díváme jako na soudce. Sdělí nám důležitou zprávu, která nemusí být příjemná. Spravedlivá a fundovaná osoba, v dobrém postavení (doktorský titul - není technik). Oznamuje nám nepříjemný verdikt o zdraví či špatný výsledek soudního sporu (to druhé nemám potvrzené z vlastní zkušenosti).
V mém případě šlo o lékaře. Mého příbuzného nečekaně odvezli do nemocnice. Když jsem asi po dvou dnech volal do nemocnice na oddělení, kde ležel, vzal to muž středních let s velmi důvěryhodným hlasem. Sdělil mi srozumitelně zdravotní ohrožení mého příbuzného (hrozilo selhání ledvin), ale vyslovil naději, že se stav upraví, což se po dvou dnech potvrdilo. V jeho sdělení tedy byla jistá naděje, měl jsem spíš dobrý pocit po rozhovoru s ním. Když jsem pak přišel za příbuzným do nemocnice, už byl převezen na jiné oddělení, takže jsem se s tím lékařem osobně nesetkal.
 
Kulový spodek a kulové eso - štastný nebo úspěšný rozjezd v povolání nebo zaměstnání
 
Než jsem se po dvouleté přestávce vrátil k astrologii, spatřil jsem ve snu, jak držím dvě mariášové karty - kulového spodka a kulové eso. Asi za měsíc na to jsem se s nebývalou chutí a nadšením, nabitý mocnou tvůrčí enrgií, pustil znovu do astrologie.  

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode